X

Hakkımızda

20 senedir Dalaman-Göcek bölgesinde faaliyet gösteren şirketimiz , eko-turizm projeleriyle beraber, doğa ile uyumlu konut üretiminde bölgenin öncüsü olmuştur.Kaliteli arazi birikimi sayesinde Dalya Hayat şirketi, tabiat anaya saygılı ve yaşam kalitemizi arttıran projelerle bölgeye katkısını sürdürecektir. Şirket bünyesinde 125.000m2 arazi bulunmaktadır ve bunlar zaman içerisinde eko-turizmve inşaat yatırımlarıyla süslenecektir.

Şirket üç kardeşin güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkmıştır. Ortaklardan Mimar Okan Korateş ,Mimar Sinan üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Öğrenimini tamamladıktan sonra 20 senedir Moskova’da çeşitli projeler yapıp,hayata geçirmiştir.

Serkan Korateş Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat mühendisliği mezunu olup 10 senedir Moskova’da görev yapmaktadır.

Hakan Korateş Endüstri Mühendisliği mezunu olup , şirket bünyesinde bulunan Dalya Life Otel ve arazi yatırımlarını yönetmektedir.

2017 senesinde şirket doğal hayatla uyumlu evler yapmak ve bir yaşam biçimi yaratmak için Dalaman-Göcek bölgesin deekolojik ve konforlu evler yapmaya başlamıştır. İlk etapta 8 bağımsız ev ile başlanan projede 60 bağımsız ev projesi bulunmaktadır. Bunlar ile beraber turizm yatırımlarına da devam edilmektedir.